Toyota Yaris
1,33 Dual VVT-i Linea Sol 5ov / Moottorilämmitin + sisäpistoke / Peruutuskamera / Bluetooth /
Perustiedot
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 135 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | IKU-873 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 73 kW / 99 hv |
| Päästöt | 123 g/km |
| Kokonaismassa | 1470 kg |
| Omamassa | 1100 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Sisätilanpistoke
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Sähköpeilit
- Navigointijärjestelmä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Kaadettavat takaistuimet
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17, La 10-14
Myyjät
