Peugeot 208
Active VTi 82 3-ov / Ilmastointi / Huoltokirja / Vakkari / Bluetooth / 2x renkaat / Lämpöpaketti /
Perustiedot
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 78 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | EML-807 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 60 kW / 82 hv |
| Päästöt | 104 g/km |
| Kokonaismassa | 1530 kg |
| Omamassa | 1035 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Sähköpeilit
- Sumuvalot
- Monitoimiohjauspyörä
- Kaadettavat takaistuimet
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17, La 10-14
Myyjät






















