Opel Mokka
5-ov Drive 1,4 Turbo Start/Stop 103kW MT6 / 1. om. / Navi / Lämpöpaketti / P-kamera / Tutkat /
Perustiedot
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 83 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | OUS-135 |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Tehot | 103 kW / 140 hv |
| Päästöt | 145 g/km |
| Kokonaismassa | 1828 kg |
| Omamassa | 1394 kg |
Varusteet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kevytmetallivanteet
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Hätäjarrutusavustin
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17, La 10-14
Myyjät























