Opel Astra
5-ov Innovation Plus 130 Turbo A / Juuri tullut! / 1. om. / Merkkihuolettu / Adapt. Vakkari / Pixel
Perustiedot
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 21 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | IRC-133 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 96 kW / 131 hv |
| Päästöt | 128 g/km |
| Kokonaismassa | 1880 kg |
| Omamassa | 1371 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Keskuslukitus: Avaimeton
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kevytmetallivanteet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Luistonestojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Sähköpeilit
- Navigointijärjestelmä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Turbo
- Sadetunnistin
- Monitoimiohjauspyörä
- Audio-liitäntä
- Isofix-valmius
- Mäkilähtöavustin
- Avaimeton käynnistys
- Lämmitettävä tuulilasi
- Suksiluukku
- LED-ajovalot
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Peruutuskamera: 360-asteen kamera
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Nopeusrajoitus -tunnistin
- Älypuhelimen integrointi
- Törmäysvaroitin
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kaadettavat takaistuimet
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17, La 10-14
Myyjät



