Citroen Jumpy
BlueHDi 145 M sis. Alv. / Ajamaton / Webasto / Navi / P-kamera / 2 x renkaat / Vanerointi / Vakkari
Perustiedot
| Vuosimalli | 2026 |
| Mittarilukema | Ajamaton |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | KVV-869 |
| Korimalli | Muu |
| Tehot | 106 kW / 144 hv |
| Päästöt | 195 g/km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Navigointijärjestelmä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Sumuvalot
- Monitoimiohjauspyörä
- Audio-liitäntä
- Mäkilähtöavustin
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Start-stop-järjestelmä
- Älypuhelimen integrointi
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17, La 10-14
Myyjät


























