Honda Jazz
5D 1,4i Comfort Plus CVT / Juuri tullut! / Merkkihuollettu / Lämpöpaketti / Aut. ilmastointi
Perustiedot
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 72 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | ILU-438 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 73 kW / 99 hv |
| Päästöt | 128 g/km |
| Kokonaismassa | 1535 kg |
| Omamassa | 1151 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kevytmetallivanteet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Penkinlämmittimet
- Sähköpeilit
- Monitoimiohjauspyörä
- Hätäjarrutusavustin
- Kaadettavat takaistuimet
- USB
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17, La 10-14
Myyjät



