Peugeot 308
Style 75 Edition PureTech 130 Aut. / 2. om. / Loistava huoltokirja! / Lasikatto / Kahdet renkaat
Perustiedot
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 101 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | ERX-385 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 96 kW / 131 hv |
| Päästöt | 133 g/km |
| Kokonaismassa | 1770 kg |
| Omamassa | 1280 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kevytmetallivanteet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Kattoluukku: Panoraama
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Sähköpeilit
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Sadetunnistin
- Audio-liitäntä
- Isofix-valmius
- Suksiluukku
- Start-stop-järjestelmä
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Älypuhelimen integrointi
- Törmäysvaroitin
- Kaadettavat takaistuimet
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17, La 10-14
Myyjät






















