Citroen Berlingo Van
BlueHDi 100 XL / Juuri tullut! / 1. om. / Merkkihuollettu / Webasto / Vanerointi / Kahdet renkaat /
Perustiedot
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 55 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | ISZ-307 |
| Korimalli | Muu |
| Tehot | 75 kW / 102 hv |
| Päästöt | 146 g/km |
| Kokonaismassa | 2375 kg |
| Omamassa | 1498 kg |
Varusteet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Ajotietokone
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Audio-liitäntä
- Mäkilähtöavustin
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17, La 10-14
Myyjät



