Peugeot 208
Active PureTech 100 Aut. / Juuri tullut! / 2. om. / Merkkihuollettu / Lämpöpaketti / Mirror Screen
Perustiedot
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 67 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | MOA-625 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 74 kW / 101 hv |
| Päästöt | 131 g/km |
| Kokonaismassa | 1625 kg |
| Omamassa | 1165 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Luistonestojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Pysäköintitutka
- Sähköpeilit
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Audio-liitäntä
- Isofix-valmius
- Mäkilähtöavustin
- Kaistavahti
- Älypuhelimen integrointi
- Kaadettavat takaistuimet
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17.30, La 10-14
Myyjät



