Honda Civic
5D 1,8i Elegance Plus AT / Juuri tullut! / 1. om. / P-kamera / Navi / Huoltokirja / Kahdet renkaat /
Perustiedot
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 104 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | XNZ-333 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 104 kW / 141 hv |
| Päästöt | 150 g/km |
| Kokonaismassa | 1790 kg |
| Omamassa | 1368 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kevytmetallivanteet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Sähköpeilit
- Navigointijärjestelmä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Sadetunnistin
- Monitoimiohjauspyörä
- Audio-liitäntä
- Isofix-valmius
- Mäkilähtöavustin
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Hätäjarrutusavustin
- Kaadettavat takaistuimet
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17.30, La 10-14
Myyjät



