Opel Crossland X
Innovation Plus 130 Turbo/ 1.om / Suomi-auto / Tutkat e&t + kamera / 2x alut srj./ Navi/ Lasikatto/
Perustiedot
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 121 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Rekisteritunnus | OXE-155 |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Tehot | 96 kW / 131 hv |
| Päästöt | 114 g/km |
| Kokonaismassa | 1790 kg |
| Omamassa | 1263 kg |
Varusteet
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kevytmetallivanteet
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Automaattinen
- Lohkolämmitin / moottorilämmitin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Turvatyynyt
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Kattoluukku: Panoraama
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Sähköpeilit
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Sadetunnistin
- Monitoimiohjauspyörä
- Audio-liitäntä
- Mäkilähtöavustin
- Avaimeton käynnistys
- Lämmitettävä tuulilasi
- Pysäköintiavustin
- Älypuhelimen integrointi
- Kaadettavat takaistuimet
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17.30, La 10-14
Myyjät



