Citroen C4
Max Exclusive Hybrid 145 Aut. / Ajamaton / Adapt. Vakkari / Katvevustin / 360° kamera /Navi /
Perustiedot
| Vuosimalli | 2026 |
| Mittarilukema | Ajamaton |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Rekisteritunnus | ZRE-870 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 107 kW / 146 hv |
| Päästöt | 106 g/km |
| Kokonaismassa | 1805 kg |
| Omamassa | 1403 kg |
Varusteet
- Ohjaustehostin
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kevytmetallivanteet
- Ilmastointi: Automaattinen
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Huoltokirja: Paperinen
- Äänentoistojärjestelmä
- Luistonestojärjestelmä
- Vakionopeudensäädin: Mukautuva
- Ajotietokone
- Penkinlämmittimet
- Sähköpeilit
- Navigointijärjestelmä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Sadetunnistin
- Monitoimiohjauspyörä
- Audio-liitäntä
- Isofix-valmius
- Mäkilähtöavustin
- Avaimeton käynnistys
- Suksiluukku
- LED-ajovalot
- Peruutuskamera: Kamera takana
- Start-stop-järjestelmä
- Rengaspainevalvonta -järjestelmä
- Kaistavahti
- Älypuhelimen integrointi
- Törmäysvaroitin
- Katveavustin
- Kaadettavat takaistuimet
- USB
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17.30, La 10-14
Myyjät


























