Citroen Jumper
HDi 150 35 L2H1 Pro/ 1.om/ sis.Alv./ Vetok./ Vakkari/ Vanerointi/ Ilmastointi/ Webasto/ Met.väri/
Perustiedot
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 233 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Käyttövoima | Diesel |
| Rekisteritunnus | XNN-792 |
| Korimalli | Muu |
| Tehot | 110 kW / 150 hv |
| Päästöt | 195 g/km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
Varusteet
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Vetokoukku
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi: Manuaalinen
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Äänentoistojärjestelmä
- Käynnistyksenesto
- Vakionopeudensäädin: Perinteinen
- Polttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitin
- Ajotietokone
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Bluetooth
Rahoitusarvio
Maksuerä €/kk
Toimistomaksu: 200€
Rahoituksen perustaminen: 299 €
Korko: 5,95 %
käsittelymaksu: 13,00 €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Rahoituslaskurin arvot ovat suuntaa antavia. Rahoitus edellyttää hyväksytyn luottopäätöksen.
Hae rahoitustaVihdin Autotalo Oy
Aukioloajat
Arkisin 9-17.30, La 10-14
Myyjät







